StyleExpert w CH Rondo mieści się w lokalu o powierzchni ok. 41 mkw., na parterze galerii. Bezpośrednio sąsiaduje z obuwniczym salonem CCC i odzieżowym Lara Fabio.

StyleExpert to trzecia nowa marka, wprowadzona do obiektu w tym roku. 5 marca do dotychczasowych najemców dołączyła, należąca do firmy Bajeko, marka Texas Club.

A miesiąc wcześniej, 3 lutego, w centrum handlowym pojawił się salon Monnari, który – jak zapewnia Gabriel Habura reprezentujący CD Locum, inwestora Ronda – od pierwszego dnia obecności w galerii cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem mieszkańców miasta i okolic.

Łącznie w CH Rondo działa 79 sklepów, które zajmują 14,5 tys. mkw. powierzchni handlowej.
Największymi najemcami są: w części spożywczej – supermarket Tesco, odzieżowej – Reserved, Takko, Top Secret, Mohito, Cropp Town, House, Green Point. W galerii funkcjonuje również elektromarket Mediaxpert.

R E K L A M A

XII FORUM HANDLU DETALICZNEGO BESTSHOP 2011

14 kwietnia 2011, Hotel Hilton, Warszawa

Nasza konferencja to najważniejsze spotkanie profesjonalistów służące wymianie opinii i poglądów na temat rynku sieci handlu deatlicznego. Tematem kwietniowej konferencji będą procesy konsolidacyjne zachodzące na polskim rynku handlowym.

Zapraszamy do udziału !