Salon Soft Home zostanie otwarty na poziomie -1. Będzie to pierwszy w Galerii Rumia sklep z artykułami dla domu, oferujacy klientom produkty takich marek jak: AdHoc,  ATRIVM, Baf,  Blomus,  Bodum,  GEFU,  Guzzini,  Küchenprofi,  Leopold Vienna,  Peugeot,  ROXY, Sagaform,  Vacu Vin,  ZAK! Designs czy  Zassenhaus.

W centrum szykuje sie jeszcze jedno otwarcie. Na maj planowana jest inauguracja działalności salonu Empik.

Galeria Rumia to nowoczesne, wielofunkcyjne centrum handlowe o powierzchni 39 tys. mkw. Na trzech poziomach handlowych znajduje się 90 lokali handlowo-usługowych. Na czterech poziomach parkingowych przygotowano blisko 500 miejsc postojowych. Największym najemcą obiektu są delikatesy Delima. Właścicielem galerii jest firma Polimeni International. Grupa Polimeni zrzesza obecnie 15 spółek funkcjonujących w Polsce. Do jej głównych inwestycji należą galerie handlowe w Słupsku, Rumi i Jastrzębiu, projekty mieszkaniowe w Juracie i Pucku i projekty biurowe, jak nowy biurowiec w Gdańsku Wrzeszczu.

R E K L A M A

XII FORUM HANDLU DETALICZNEGO BESTSHOP 2011

14 kwietnia 2011, Hotel Hilton, Warszawa

Nasza konferencja to najważniejsze spotkanie profesjonalistów służące wymianie opinii i poglądów na temat rynku sieci handlu deatlicznego. Tematem kwietniowej konferencji będą procesy konsolidacyjne zachodzące na polskim rynku handlowym.

Zapraszamy do udziału !