Firma wynajęła lokal o powierzchni 398 mkw. Salon Jeans Club w piotrkowskim centrum to szósta, po Warszawie (dwa sklepy), Szczecinie, Katowicach i Wałbrzychu, lokalizacja tej marki w Polsce.

Jeans Club to węgierska marka mody damskiej, męskiej i młodzieżowej. – W Focus Mall Piotrków Trybunalski nasi klienci znajdą również bogaty wybór dodatków, biżuterii oraz bieliznę – mówi Tibor Stark, przedstawiciel Jeans Club w Polsce. 

Galeria rozrywkowo – handlowa Focus Mall to obiekt w centrum Piotrkowa Trybunalskigo. Uroczyste otwarcie nastąpiło 13 listopada 2009 roku. Centrum posiada 100 sklepów, punktów usługowych oraz 5-salowe kino Helios.

Focus Mall jest inwestycją Parkridge CE Retail, która zajmuje się planowaniem i budową śródmiejskich centrów rozrywkowo-handlowych pod marką Focus Mall. Piotrkowska galeria jest czwartym tego typu obiektem – w 2007 roku otwarto pierwszą galerię w Rybniku, następnie w 2008 roku otwarto galerie Focus Mall w Bydgoszczy i Zielonej Górze. Kolejne projekty dotyczą m.in.  Gliwic, Jeleniej Góry i Piły.

R E K L A M A

XII FORUM HANDLU DETALICZNEGO BESTSHOP 2011

14 kwietnia 2011, Hotel Hilton, Warszawa

Nasza konferencja to najważniejsze spotkanie profesjonalistów służące wymianie opinii i poglądów na temat rynku sieci handlu deatlicznego. Tematem kwietniowej konferencji będą procesy konsolidacyjne zachodzące na polskim rynku handlowym.

Zapraszamy do udziału !