Salon TK Maxx w parku handlowym Batory to kolejna lokalizacja z zapowiadanych przez firmę na pierwsze półrocze 2011 roku. Nowe sklepy mają powstać także w Radomiu, Szczecinie, Częstochowie i Zabrzu.

TK Maxx jest sklepem typu „off price”. 90 proc. asortymentu stanowią nowe kolekcje, które zwyczajowo uzupełniane są codziennie. Klienci, odwiedzając TK Maxx, za każdym razem zastają inne zestawy produktów, sprzedawanych jednak znacznie taniej niż w butikach producenta.

Sieć należy do europejskiej firmy Retail Group TJX Europe. Jesienią 2009 roku firma otworzyła cztery sklepy tej sieci w Polsce, tworząc w ten sposób 200 miejsc pracy. Pierwszy został otwarty we wrześniu 2009 roku w Czeladzi w Centrum M1. Po nim na handlowej mapie kraju pojawiły się kolejne placówki m.in. w Bielsku Białej, Warszawie, Wrocławiu i Poznaniu.

Firma w ubiegłym roku była laureatem nagrody Shopping Center Forum & Awards 2010, którą przyznali czytelnicy portalu Retailnet.pl. TK Maxx okazał się najlepszy w kategorii Debiut Roku.

R E K L A M A

XII FORUM HANDLU DETALICZNEGO BESTSHOP 2011

14 kwietnia 2011, Hotel Hilton, Warszawa

Nasza konferencja to najważniejsze spotkanie profesjonalistów służące wymianie opinii i poglądów na temat rynku sieci handlu deatlicznego. Tematem kwietniowej konferencji będą procesy konsolidacyjne zachodzące na polskim rynku handlowym.

Zapraszamy do udziału !