Miasto przystąpi do zmiany planu zagospodarowania górek czechowskich

W 2007 roku firma ING PFCEE nabyła 50 proc. udziałów w Wars-Sawa-Junior od Eastbridge Group, którego częścią jest CDI. Teraz fundusz przejął kolejne 50 proc. i jest jedynym właścicielem obiektu. Oznacza to również, że ING PFCEE nabyła pozostałe 50 proc. zobowiązań wynikających z zaciągniętego kredytu inwestycyjnego.

– Postrzegamy Polskę jako rosnący, rozwijający się i jeden z kluczowych rynków. Po okresie rewitalizacji i rozbudów niektórych naszych nieruchomości komercyjnych, ta transakcja w sposób widoczny wskazuje na nasz powrót na rynek inwestycyjny w roli aktywnego gracza. Cieszymy się, że ma to miejsce w odniesieniu do nieruchomości o tak doskonałej lokalizacji, jak tętniące życiem centrum stolicy Polski – powiedział Martin Sabelko, Managing Director of ING REIM CEE.

W gronie najemców Wars-Sawa-Junior znajdują się m. in.: Marks & Spencer – ze swoim największym salonem w Polsce, H&M, C&A, TK Maxx, Reserved, Zara, Empik, Carrefour, Sephora, Esprit, Camaieu, Cropp Town i House. Obiekt oferuje około 29 tys. mkw. powierzchni handlowej i około 7 tys. mkw. powierzchni biurowej.

R E K L A M A

XII FORUM HANDLU DETALICZNEGO BESTSHOP 2011

14 kwietnia 2011, Hotel Hilton, Warszawa

Nasza konferencja to najważniejsze spotkanie profesjonalistów służące wymianie opinii i poglądów na temat rynku sieci handlu deatlicznego. Tematem kwietniowej konferencji będą procesy konsolidacyjne zachodzące na polskim rynku handlowym.

Zapraszamy do udziału !