Kryzys obnażył błędy inwestorów

Obudowa nowej kasy Elzab Alfa Max ma nowoczesną linię wzorniczą i czytelny, podświetlany na biało wyświetlacz. Wszystkie złącza umieszczone są na spodzie urządzenia – wpływa to na estetykę, nie utrudniając podłączenia zasilacza.

Termiczny mechanizm drukujący z wygodną dla użytkownika funkcją easy load (wrzuć, zamknij, drukuj) drukuje na papierze o szerokości 57 mm z prędkością 15 wierszy na sekundę. Natomiast baza towarowa kasy mieści do 16 383 zarchiwizowanych transakcji.

Kasę można obsługiwać zarówno w trybie komputerowym, jak i tzw. ECR, czyli zależnie od tego, do którego sposobu przyzwyczajony jest użytkownik.

Elzab Alfa Max posiada wszystkie (wymagane przepisami) funkcje związane z walutami: prezentację równowartości w drugiej walucie w relacji PLN/EUR, możliwość rozliczenia paragonu w wielu walutach oraz szczegółowe rozliczenie kasjera.

Kasa może zostać zintegrowana on-line z komputerem i najpopularniejszymi urządzeniami „peryferyjnymi”. Alfa Max posiada szereg dodatkowych funkcji, m.in. umożliwia obsługę kart rabatowych z kodem kreskowym i kart lojalnościowych.

Nowa kasa dostępna jest od marca w sieci partnerów handlowych Elzab SA w całej Polsce.

R E K L A M A

XII FORUM HANDLU DETALICZNEGO BESTSHOP 2011

14 kwietnia 2011, Hotel Hilton, Warszawa

Nasza konferencja to najważniejsze spotkanie profesjonalistów służące wymianie opinii i poglądów na temat rynku sieci handlu deatlicznego. Tematem kwietniowej konferencji będą procesy konsolidacyjne zachodzące na polskim rynku handlowym.

Zapraszamy do udziału !