Firma nie ujawnia szczegółów planowanych przejęć

Za przyjęciem uchwały opowiedziały się 22 osoby, przeciw było pięciu członków rady, a trzech wstrzymało się od głosu. – Bardzo się cieszymy, ze Rada Miasta podjęła pozytywną dla nas decyzję, a radni dostrzegli potencjał i szansę rozwoju miasta, jaką daje realizacja naszej inwestycji. Zakładamy, że dalszy przebieg procesu administracyjnego będzie bardzo sprawny. Mamy nadzieję, że wkrótce będziemy rozmawiać o szczegółach realizacji projektu – powiedział Wojciech Gepner, przedstawiciel Echo Investment.

Decyzja Rady Miasta Lublina oznacza jednocześnie, że zostały zaakceptowane wcześniejsze ustalenia podjęte w sprawie budowy galerii na górkach czechowskich. Przypomnijmy, ze chodzi o sfinalizowanie przez dewelopera przebudowy układu komunikacyjnego w sąsiedztwie planowanej inwestycji, tj. skrzyżowania ul. Solidarności z al. Sikorskiego, Ducha i Północną. Miasto natomiast odkupi od Echo Investment część terenu przeznaczonego pod park (po cenie zakupu) i przystąpi do zmiany planu miejscowego, co umożliwi realizację centrum handlowego na terenie dawnego poligonu czołgów.

R E K L A M A

XII FORUM HANDLU DETALICZNEGO BESTSHOP 2011

14 kwietnia 2011, Hotel Hilton, Warszawa

Nasza konferencja to najważniejsze spotkanie profesjonalistów służące wymianie opinii i poglądów na temat rynku sieci handlu deatlicznego. Tematem kwietniowej konferencji będą procesy konsolidacyjne zachodzące na polskim rynku handlowym.

Zapraszamy do udziału !