Kolekcje Dorothy Perkins są skierowane do kobiet w wieku 25-35 lat. Każda linia odzieżowa uzupełniona jest dodatkowo akcesoriami: biżuterią oraz obuwiem. Wszystkie ubrania dostępne są w rozmiarach od 34 do 50. Do Złotych Tarasów firma weszła z najnowszą kolekcją wiosna/lato 2011.

Dorothy Perkins jest jednym z największych detalistów na brytyjskim rynku odzieżowym. Firma posiada ponad 600 sklepów w Wielkiej Brytanii oraz niespełna 90. międzynarodowych sklepów franczyzowych.

Złote Tarasy to wielofunkcyjny kompleks, który powstał w centrum Warszawy. Na pięciu poziomach klienci znajdą ponad 200 marek handlowych, kilkadziesiąt restauracji i kawiarni, kluby muzyczne, kino oraz szereg punktów usługowych. W galerii działa czteropoziomowy podziemny parking na 1200 samochodów.

R E K L A M A

XII FORUM HANDLU DETALICZNEGO BESTSHOP 2011

14 kwietnia 2011, Hotel Hilton, Warszawa

Nasza konferencja to najważniejsze spotkanie profesjonalistów służące wymianie opinii i poglądów na temat rynku sieci handlu deatlicznego. Tematem kwietniowej konferencji będą procesy konsolidacyjne zachodzące na polskim rynku handlowym.

Zapraszamy do udziału !