Salon W.Kruk mieści się na parterze Galerii Słonecznej. Firma dysponuje powierzchnią 56 mkw. Lokal został zrealizowany według nowego konceptu. Sklep sprzedaje złotą i srebrną biżuterię, brylanty, kamienie szlachetne oraz autorskie kolekcje, inspirowane najnowszymi trendami w modzie.

Od początku bieżącego roku firma uruchomiła już dwa salony: w lutym w centrum handlowym King Cross Praga w Warszawie, a w marcu – w poznańskiej Galerii Malta.

– Kontynuujemy rozwój w najlepszych centrach handlowych, zlokalizowanych w miastach, które charakteryzują się dużym potencjałem konsumpcyjnym. W 2010 roku otworzyliśmy 18 punktów handlowych oraz wprowadziliśmy nowość: wyspy (stoiska handlowe) Wólczanka i W.Kruk. W tym roku planujemy otworzyć około 25 salonów m.in. w Galerii Kaskada w Szczecinie, rozbudowanej części Galerii Echo Kielce oraz w nowej części Silesia City Center – powiedział portalowi Retailnet.pl Wojciech Leszczyński, dyrektor działu rozwoju Vistula Group.

W.Kruk to najstarsza firma jubilerska w Polsce. Sieć posiada prawie 70 salonów na terenie całego kraju. Oprócz biżuterii proponuje znane marki zegarków, takie jak Rolex, Omega, Longines, IWC, TAG Heuer, Gucci, Burberry i wiele innych. Firma należy do Grupy Vistula.

R E K L A M A

XII FORUM HANDLU DETALICZNEGO BESTSHOP 2011

14 kwietnia 2011, Hotel Hilton, Warszawa

Nasza konferencja to najważniejsze spotkanie profesjonalistów służące wymianie opinii i poglądów na temat rynku sieci handlu deatlicznego. Tematem kwietniowej konferencji będą procesy konsolidacyjne zachodzące na polskim rynku handlowym.

Zapraszamy do udziału !