Marka LTB skierowana jest przede wszystkich do młodych i odważnych ludzi, którzy eksperymentują z modą i nie boją się niekonwencjonalnych stylizacji. Jeansy międzynarodowej firmy LTB dostępne są niemal we wszystkich największych krajach w Europie i na świecie. Sklepy z jeansami marki znajdują się m.in. w Nowym Jorku, Rzymie, Amsterdamie, Moskwie czy Berlinie.

Silesia City Center to największe na Górnym Śląsku centrum handlowo-rozrywkowe. Na powierzchni 66 tys. mkw. znajdują się sklepy takich marek jak Armani Jeans, VJC Versace, Max Mara, Zara, czy Royal Collection. Oferta Silesia City Center to 250 sklepów, punktów usługowo-handlowych, kawiarni i restauracji. Znajduje się tu także strefa rozrywki z kinem Cinema City, parkiem zabaw dla dzieci Jupi Park oraz restauracjami Sicilia i Bierhalle. W 2009 roku w rankingu Newsweeka Silesia zajęła drugie miejsce na liście najlepszych centrów handlowych w Polsce. Rocznie centrum odwiedza ponad 13 milionów klientów.

R E K L A M A

XII FORUM HANDLU DETALICZNEGO BESTSHOP 2011

14 kwietnia 2011, Hotel Hilton, Warszawa

Nasza konferencja to najważniejsze spotkanie profesjonalistów służące wymianie opinii i poglądów na temat rynku sieci handlu deatlicznego. Tematem kwietniowej konferencji będą procesy konsolidacyjne zachodzące na polskim rynku handlowym.

Zapraszamy do udziału !