Salon marki Adidas jest największym factory outletem w Polsce – zapewniają przedstawiciele firmy Apsys, zarządzającej Pasażem Łódzkim. Natomiast sklep Pumy to jedyny outlet tej marki w woj. łódzkim.

Jak się dowiadujemy, do galerii powróci również – po przeniesieniu do nowego lokalu – sklep Diverse (ok. 114 mkw. powierzchni). Otwarcie zostało zaplanowane na kwiecień.

Na tym nie koniec nowości. Na początku 2011 roku rozpoczęła się rozbudowa Pasażu Łódzkiego od strony północnej. Na powierzchni ok. 3 tys. mkw., w miejscu obecnego parkingu, powstaną trzy średnio-powierzchniowe lokale. Jednym z głównych najemców rozbudowywanej części będzie marka H&M. Aktualnie dział handlowy Apsys finalizuje podpisanie umów najmu z pozostałymi dwoma najemcami, jednak na razie ich nazwy pozostają tajemnicą handlową.

– Tylko gdy zagwarantujemy atrakcyjną ofertę, dostosowywaną do wymagań rynku, możemy liczyć na rozwój naszego centrum handlowego. Nowe marki odświeżają jego ofertę i wizerunek. To jest niezmiernie ważne, zarówno dla lojalnej grupy stałych klientów, jak i osób, które do tej pory odwiedzały galerię tylko sporadycznie – mówi Marek Błędowski, dyrektor handlowy Apsys Polska.

Rozbudowa galerii rozpoczęła się 21 lutego i potrwa do czerwca 2011 roku. Otwarcie sklepów w nowej część planowane jest na koniec sierpnia.