W nowej galerii znajdzie się ponad 50 sklepów i punktów usługowych. Obok centrum handlowego działać będzie również stacja paliw i myjnia samochodowa.

Centrum Handlowe Gołąbkowice to trzykondygnacyjny budynek. Na poziomie „+1” jest miejsce dla butików odzieżowych i sklepów z akcesoriami. Znajduje się tu również strefa gastronomiczna. Poziom „0” w przeważającej części został zagospodarowany przez supermarket Tesco Extra, obok którego działają małe sklepy i punkty usługowe, a także restauracja KFC. Poziom „-1” to część magazynowa i parkingowa. Znalazło się tu również miejsce na kręgielnię.

Galeria została zbudowana w pobliżu dużych osiedli mieszkaniowych, niedaleko od centrum miasta. Jest zlokalizowana tuż przy obwodnicy Nowego Sącza, obok dróg przelotowych do Brzeska, Krakowa, Rzeszowa, Krynicy, Nowego Targu, Zakopanego i drodze krajowej prowadzącej na Słowację.

R E K L A M A

XII FORUM HANDLU DETALICZNEGO BESTSHOP 2011

14 kwietnia 2011, Hotel Hilton, Warszawa

Nasza konferencja to najważniejsze spotkanie profesjonalistów służące wymianie opinii i poglądów na temat rynku sieci handlu deatlicznego. Tematem kwietniowej konferencji będą procesy konsolidacyjne zachodzące na polskim rynku handlowym.

Zapraszamy do udziału !