Dorma jest producentem automatyki drzwiowej. Firma specjalizuje się również w systemach przesuwnych ścian działowych oraz okuć i akcesoriów do szkła. Teraz swoje produkty zamierza sprzedawać również w przebudowywanej aktualnie Galerii Echo w Kielcach, której częścią będzie Dekorada – wyodrębniona przestrzeń dedykowana branży aranżacji i wyposażenia wnętrz.

Z informacji uzyskanych od inwestora galerii, firmy Echo Investment wynika, że aktualny poziom komercjalizacji Dekorady osiągnął już 75 proc. Do zagospodarowania pozostaje jeszcze niecały tysiąc metrów kwadratowych w układzie open space. Na tej przestrzeni pojawi się jeszcze około 10 najemców. – Aktualnie trwają negocjacje dotyczące kolejnych ok. 15 proc. powierzchni, i w przypadku większości firm, rozmowy są już bardzo zaawansowane – mówi Mariusz Majkowski z Echo Investment. Szczegóły ujawniane będą wraz z podpisaniem kolejnych umów.

Otwarcie nowej część Galerii Echo nastąpi już za niespełna pięć miesięcy. W sierpniu nowe centrum handlowe planuje przyjąć pierwszych klientów.

R E K L A M A

XII FORUM HANDLU DETALICZNEGO BESTSHOP 2011

14 kwietnia 2011, Hotel Hilton, Warszawa

Nasza konferencja to najważniejsze spotkanie profesjonalistów służące wymianie opinii i poglądów na temat rynku sieci handlu deatlicznego. Tematem kwietniowej konferencji będą procesy konsolidacyjne zachodzące na polskim rynku handlowym.

Zapraszamy do udziału !