Wolne są również sklepy na pozostałych kondygnacjach. – Na pierwszym piętrze mamy do wynajęcia lokale o powierzchni od 30 do 130 mkw., znajdujące się w sąsiedztwie salonów odzieżowych, obuwniczych czy galanterii skórzanej – w rozmowie z Retailnet.pl informuje Joanna Jarosz-Nikiel, dyrektor Galerii Rosa. Dodaje, że najbardziej oczekiwane byłyby tu marki właśnie z tych branż, dzięki czemu przestrzeń tworzyłaby spójną i jednolitą ofertę.

– Na drugim piętrze na wynajem czeka lokal o powierzchni 500 mkw. Znajduje się on w sąsiedztwie dużej restauracji – mówi Jarosz-Nikiel. Zarządcy radomskiej galerii chcieliby w tym miejscu rozszerzyć ofertę rozrywkowo-usługową. Zwłaszcza, że trzecie piętro jest kompleksowo zagospodarowane przez klubo-kawiarnię i kręgielnię.

– Obecnie prowadzimy już negocjacje z kilkoma potencjalnymi najemcami. Ale nadal wszystkich chętnych zapraszamy do współpracy – dodaje dyrektor Galerii Rosa.

R E K L A M A

XII FORUM HANDLU DETALICZNEGO BESTSHOP 2011

14 kwietnia 2011, Hotel Hilton, Warszawa

Nasza konferencja to najważniejsze spotkanie profesjonalistów służące wymianie opinii i poglądów na temat rynku sieci handlu deatlicznego. Tematem kwietniowej konferencji będą procesy konsolidacyjne zachodzące na polskim rynku handlowym.

Zapraszamy do udziału !