Sklep spożywczy zajmie jeden z pięciu budynków, z których składać się będzie centrum handlowe Stara Garbarnia. MarcPol dołączył do takich najemców jak: Deichmann, Rossmann, jedna z marek grupy NG2, kawiarnia, jubiler, salonik prasowy. – Prowadzimy rozmowy także z innymi sieciami. Negocjacje trwają, dlatego nie możemy ujawniać szczegółów – powiedziała portalowi Retailnet.pl Renata Zdulska z Prospero Consulting, firmy reprezentującej inwestora.

Obecnie galeria jest w trakcie budowy. Stan surowy został osiągnięty. Najemcy odbiorą swoje lokale w październiku a otwarcie obiektu zaplanowano na listopad 2011 roku. Stara Garbarnia jest zlokalizowana przy ul. Środkowej w Żyrardowie. Całkowita powierzchnia użytkowa to około 5,4 tys. mkw. Dla zmotoryzowanych klientów dostępny będzie parking na 250 miejsc.

Inwestorem projektu Starej Garbarni w Żyrardowie jest Sławomir Kuran.

R E K L A M A

XII FORUM HANDLU DETALICZNEGO BESTSHOP 2011

14 kwietnia 2011, Hotel Hilton, Warszawa

Nasza konferencja to najważniejsze spotkanie profesjonalistów służące wymianie opinii i poglądów na temat rynku sieci handlu deatlicznego. Tematem kwietniowej konferencji będą procesy konsolidacyjne zachodzące na polskim rynku handlowym.

Zapraszamy do udziału !