Spółka osiągnęła także wzrost przychodów ze sprzedaży w okresie styczeń-marzec 2011, który wyniósł 18 proc. r/r. Ich wartość to 494 mln zł.

Szacunkowa marża ze sprzedaży w marcu br. była niższa o 2 punkty procentowe od zrealizowanej w marcu roku poprzedniego i wyniosła 62 proc. – czytamy w raporcie miesięcznym LPP SA.

Firma szacuje, że zysk w 2011 roku będzie o kilkadziesiąt procent wyższy niż w ubiegłym, kiedy to przychody spółki wyniosły 2,06 mld zł.

LPP SA jest polską firmą, która zajmuje się projektowaniem i dystrybucją odzieży. Jest notowana na warszawskiej giełdzie od 2001 roku. Główna siedziba spółki mieści się w Gdańsku, gdzie znajduje się również całe zaplecze projektowe dla wszystkich marek firmy. Spółka LPP sprzedaje swoje produkty głównie w rejonie środkowej i wschodniej Europy: Polska, Czechy, Słowacja, Węgry, Litwa, Łotwa, Estonia, Ukraina, Rosja, Rumunia oraz Bułgaria. Niedawno do grupy krajów dołączyły również Niemcy i Białoruś.

R E K L A M A

XII FORUM HANDLU DETALICZNEGO BESTSHOP 2011

14 kwietnia 2011, Hotel Hilton, Warszawa

Nasza konferencja to najważniejsze spotkanie profesjonalistów służące wymianie opinii i poglądów na temat rynku sieci handlu deatlicznego. Tematem kwietniowej konferencji będą procesy konsolidacyjne zachodzące na polskim rynku handlowym.

Zapraszamy do udziału !