H&M tworzy w Polsce rozbudowaną sieć handlową. Aktualnie w kraju działa 77 sklepów tej marki. Rzeszowski salon rozpocznie działalność w październiku tego roku wraz z inauguracją galerii, której inwestorem jest spółka Develop Investment.

Dla lokalnej społeczności nowy salon będzie kolejnym miejscem robienia zakupów, ale i potencjalnym punktem zatrudnienia. Pracę znajdzie tu około 30 osób. Jak zapowiada Ewa Kwiecień z H&M, niebawem ruszy proces rekrutacyjny. – Tym, którzy rozpoczną z nami karierę obiecujemy stabilność zatrudnienia i duże możliwości rozwoju – mówi.

W Polsce sieć zatrudnia łącznie ponad dwa tysiące osób, z czego część pracuje w działającym w Gądkach pod Poznaniem Centrum Dystrybucyjnym firmy, obsługującym również Czechy, Węgry, Słowację, Rumunię oraz wspiera sprzedaż online do Niemiec, Austrii i krajów Beneluksu.

R E K L A M A

XII FORUM HANDLU DETALICZNEGO BESTSHOP 2011

14 kwietnia 2011, Hotel Hilton, Warszawa

Nasza konferencja to najważniejsze spotkanie profesjonalistów służące wymianie opinii i poglądów na temat rynku sieci handlu deatlicznego. Tematem kwietniowej konferencji będą procesy konsolidacyjne zachodzące na polskim rynku handlowym.

Zapraszamy do udziału !