Jest to już 13. sklep Bagatt działający w Polsce. W Galerii Sfera został zlokalizowany na pierwszym piętrze, tuż obok salonów Vistuli, Quazi, Charles Vogele oraz C&A.

– Bagatt wzbogaca  naszą aktualną ofertę w zakresie eleganckiego obuwia i galanterii skórzanej – mówi Anna Dworak, dyrektor marketingu Galerii Sfera. Zarządca obiektu liczy, że nowa marka zostanie dobrze przyjęta przez klientów, zwłaszcza, że w Bielsku-Białej będzie to pierwszy salon, utworzonej na początku XIX wieku firmy. Włoskie przedsiębiorstwo działa w oparciu o system franczyzowy, w ramach którego od ponad 30 lat rozbudowuje sieć na całym świecie.

Teraz Bagatt dołącza do oferty Galerii Sfera, gdzie łącznie działa 250 sklepów, 25 kawiarni i restauracji, nowoczesne kino z siedmioma salami, a także klub muzyczny z kręgielnią i dyskoteką.

R E K L A M A

XII FORUM HANDLU DETALICZNEGO BESTSHOP 2011

14 kwietnia 2011, Hotel Hilton, Warszawa

Nasza konferencja to najważniejsze spotkanie profesjonalistów służące wymianie opinii i poglądów na temat rynku sieci handlu deatlicznego. Tematem kwietniowej konferencji będą procesy konsolidacyjne zachodzące na polskim rynku handlowym.

Zapraszamy do udziału !