– Realizując zapotrzebowanie naszych klientów, postanowiliśmy otworzyć sieć sklepów Toys4boys.pl w największych galeriach handlowych w całej Polsce. Pierwszy z nich został stworzony w podwarszawskich Markach w maju 2008 roku. Obecnie, oprócz sklepu internetowego, mamy osiem sklepów i stoisk. Teraz otworzyliśmy kolejny w największym centrum handlowym na Śląsku, w Silesia City Center – mówi Marlena Brzezińska-Mackiewicz, przedstawiciel firmy.

Spółka Toys4Boys.pl powstała pod koniec 2005 roku. Na rynek wprowadziła wówczas sklep internetowy, który obecnie notuje ponad 10 tys. wizyt dziennie. Firma jest wyłącznym reprezentantem na krajowym rynku marki I Want One of Those z Wielkiej Brytanii oraz RPM Sports z Irlandii.

W latach 2008, 2009 i 2010 Toys4Boys był wyróżniany w konkursie tygodnika „Wprost” oraz portalu Money.pl jako jeden z najlepszych projektów internetowych, w kategorii sklepów wielobranżowych.

R E K L A M A

XII FORUM HANDLU DETALICZNEGO BESTSHOP 2011

14 kwietnia 2011, Hotel Hilton, Warszawa

Nasza konferencja to najważniejsze spotkanie profesjonalistów służące wymianie opinii i poglądów na temat rynku sieci handlu deatlicznego. Tematem kwietniowej konferencji będą procesy konsolidacyjne zachodzące na polskim rynku handlowym.

Zapraszamy do udziału !