Marka Unisono jest obecna na polskim rynku od roku 2008. W listopadzie ubiegłego roku w kraju działało tylko sześć salonów sieci. Ale już wówczas przedstawiciele firmy zapowiadali, że na rok 2011 zostało zaplanowanych kilka znaczących otwarć. Za niespełna tydzień w kraju zacznie funkcjonować 10. sklep Unisono (powierzchnia lokalu wynosi 133,65 mkw.). W nowo otwartym salonie znajdziemy odzież damską, akcesoria, biżuterię oraz obuwie marki Venezia. W ramach promocji dla klientów zostały przewidziane promocje i konkursy.

Jak się dowiadujemy, na początku maja szykuje się otwarcie kolejnego salonu marki – Unisono będzie dostępne w Centrum Handlowym Alfa Olsztyn. Oficjalna data nie jest jeszcze ujawniana. Firma jednak planuje dalsze działania – sklepy będą wprowadzane do galerii handlowych.

R E K L A M A

XII FORUM HANDLU DETALICZNEGO BESTSHOP 2011

14 kwietnia 2011, Hotel Hilton, Warszawa

Nasza konferencja to najważniejsze spotkanie profesjonalistów służące wymianie opinii i poglądów na temat rynku sieci handlu deatlicznego. Tematem kwietniowej konferencji będą procesy konsolidacyjne zachodzące na polskim rynku handlowym.

Zapraszamy do udziału !