Sławomir Wasilewski jest absolwentem prawa i administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. W roku 1997 uzyskał wpis na listę radców prawnych prowadzonych przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Warszawie. W latach 1997-1999 prowadził własną kancelarię prawną. Od listopada 1999 roku do chwili obecnej jest partnerem zarządzającym w Kancelarii Kruk, Pasierbiak, Wasilewski i Wspólnicy w Warszawie. Od 2006 roku jest wiceprzewodniczącym Rady Nadzorczej Investors TFI SA. Specjalizuje się w prawie cywilnym, przewozowym, budowlanym, bankowym i gospodarczym. Posiada wieloletnią praktykę w prowadzeniu sądowych postępowań w sprawach cywilnych, administracyjnych oraz w postępowaniach arbitrażowych.

Bytom SA należy do najstarszych polskich przedsiębiorstw branży odzieżowej – firma rozpoczęła swoją działalność w lipcu 1945 roku. Od 1995 roku firma jest notowana na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych.

Przedmiotem działalności firmy jest produkcja odzieży oraz działalność handlowa i usługowa. Firma Bytom w oparciu o 65-letnie doświadczenie połączone z nowoczesną technologią, specjalizuje się głównie w produkcji odzieży męskiej o klasycznej linii.

R E K L A M A

XII FORUM HANDLU DETALICZNEGO BESTSHOP 2011

14 kwietnia 2011, Hotel Hilton, Warszawa

Nasza konferencja to najważniejsze spotkanie profesjonalistów służące wymianie opinii i poglądów na temat rynku sieci handlu deatlicznego. Tematem kwietniowej konferencji będą procesy konsolidacyjne zachodzące na polskim rynku handlowym.

Zapraszamy do udziału !