W uroczystości udział wzięli m.in. Przewodniczący Rady Miasta Jan Myśliwiec i dyrektor oddziału Pekao w Dębicy Robert Uszko. Obecny był również prezes IVS Group – będącej właścicielem obiektu – Henryk Kwolek. Poza oficjalnym otwarciem galerii, uczestniczył on w przekazaniu, w ramach charytatywnej inicjatywy, 10 tys. zł na rzecz Szpitala Powiatowego w Mielcu. Bon został oddany w ręce dyrektora Szpitala Powiatowego Leszka Kołacza oraz ordynatora Oddziału Urologicznego, Andrzeja Wrony.

Od 6 do 9 kwietnia świętować będą jeszcze klienci. Inwestor i najemcy na pierwsze dni po otwarciu przygotowali niespodzianki i promocyjne oferty.

W najbliższą sobotę nastąpi już finał marketingowych akcji inicjujących powstanie nowej w Mielcu galerii, jego częścią będzie spektakl. Wieczorem, przed budynkiem galerii zostanie zaprezentowane widowisko – będą walki kaskaderskie, popisy gimnastyczne i taneczne, a na zakończenie pokaz sztucznych ogni.

R E K L A M A

XII FORUM HANDLU DETALICZNEGO BESTSHOP 2011

14 kwietnia 2011, Hotel Hilton, Warszawa

Nasza konferencja to najważniejsze spotkanie profesjonalistów służące wymianie opinii i poglądów na temat rynku sieci handlu deatlicznego. Tematem kwietniowej konferencji będą procesy konsolidacyjne zachodzące na polskim rynku handlowym.

Zapraszamy do udziału !