Na 28 mkw. powierzchni zlokalizowano zewnętrzne ogródki przed każdym z dwóch wejść do kawiarni. Będą tam 24 miejsca siedzące. Wewnątrz kawiarni znajdzie się ich dziesięć.

– Jesteśmy bardzo zadowoleni z rozwoju marki Starbucks w Polsce. Na początku tego tygodnia otworzyliśmy naszą pierwszą kawiarnię w Trójmieście, w Gdańsku. Dzisiaj cieszymy się, mogąc zaprosić naszych gości do kolejnego lokalu w Warszawie, a jest to dopiero początek realizacji naszych planów na 2011 rok – dodała Agnieszka Kozłowska, Starbucks Brand Manager na rynek Europy Środkowo-Wschodniej.

Oprócz kawiarni w centrum handlowym Promenada firma zarządza pięcioma kawiarniami w Warszawie, dwiema we Wrocławiu, jedną w Poznaniu, jedną w Krakowie oraz jedną w Gdańsku. Pierwsza lokalizacja przy ul. Nowy Świat w Warszawie została otwarta 8 kwietnia 2009 roku. Do końca 2009 roku w Polsce funkcjonowały trzy kawiarnie Starbucks – dwie w Warszawie i jedna we Wrocławiu, natomiast do końca 2010 roku firma otworzyła na rynku polskim łącznie dziewięć lokali.

R E K L A M A

XII FORUM HANDLU DETALICZNEGO BESTSHOP 2011

14 kwietnia 2011, Hotel Hilton, Warszawa

Nasza konferencja to najważniejsze spotkanie profesjonalistów służące wymianie opinii i poglądów na temat rynku sieci handlu deatlicznego. Tematem kwietniowej konferencji będą procesy konsolidacyjne zachodzące na polskim rynku handlowym.

Zapraszamy do udziału !