Wszystkie osoby, które w ciągu trzech pierwszych dni po otwarciu (14-16 kwietnia) odwiedzą perfumerię Sephora w Turawa Park, będą mogły skorzystać z 20 proc. zniżki na cały asortyment. Dodatkowo do niedzieli (17 kwietnia) włącznie będzie można zapoznać się z najnowszymi trendami kosmetycznymi oraz skorzystać z bezpłatnych profesjonalnych usług w zakresie makijażu.

Sephora została założona we Francji w 1970 roku. Od 1997 roku jest częścią Moët Hennessy Louis Vuitton (LVMH), największej na świecie korporacji w dziedzinie produktów luksusowych. W Polsce Sephora pojawiła się w 1998 roku, kiedy to rozpoczęła się europejska ekspansja sieci. Francuska marka ma w stolicy 17 punktów sprzedaży, znajdujących się zarówno w największych centrach handlowych takich jak: Arkadia, Galeria Mokotów, Złote Tarasy, jak i w centrach o mniejszym formacie: King Cross Praga czy dawne DTC przy ul. Marszałkowskiej 116. Wraz z uruchomieniem sklepów w naszym kraju, firma weszła również na rynki Portugalii, Hiszpanii i Włoch. Perfumerie Sephora obecnie można odnaleźć w USA, Grecji, Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Turcji i Holandii.

R E K L A M A

XII FORUM HANDLU DETALICZNEGO BESTSHOP 2011

14 kwietnia 2011, Hotel Hilton, Warszawa

Nasza konferencja to najważniejsze spotkanie profesjonalistów służące wymianie opinii i poglądów na temat rynku sieci handlu deatlicznego. Tematem kwietniowej konferencji będą procesy konsolidacyjne zachodzące na polskim rynku handlowym.

Zapraszamy do udziału !