„Rozszerzenie zarządu związane jest z planowanym na czwarty kwartał 2011 roku debiutem giełdowym Kolportera” – czytamy w komunikacie spółki, będącej jednym z największych w kraju dystrybutorów prasy i towarów FMCG (Kolporter jest właścicielem ponad 850 saloników prasowych, w tym 50 salonów Top-Press, aktualnie tworzy również sieć marketów spożywczych Dobry Wybór).

Nowy członek Rady Nadzorczej związany jest z firmą od trzech lat. Wcześniej obejmował stanowisko zastępcy dyrektora Biura Finansowo-Księgowego Kolportera. W jego kompetencjach leżał m.in. nadzór nad systemami księgowości i sprawozdawczości finansowej oraz kontrola realizacji budżetu.

Mirosław Serwatka wcześniej pracował jako specjalista ds. finansowych, a następnie jako dyrektor finansowy w Mostostalu Kraków, był dyrektorem finansowym FoodCare. Pełnił również funkcję wiceprezesa zarządu ds. finansowych w Tele-Fonika Kable SA oraz Elektrim Kable SA.

R E K L A M A

XII FORUM HANDLU DETALICZNEGO BESTSHOP 2011

14 kwietnia 2011, Hotel Hilton, Warszawa

Nasza konferencja to najważniejsze spotkanie profesjonalistów służące wymianie opinii i poglądów na temat rynku sieci handlu deatlicznego. Tematem kwietniowej konferencji będą procesy konsolidacyjne zachodzące na polskim rynku handlowym.

Zapraszamy do udziału !