– Rozszerzamy ofertę Magnolia Park, by zapewnić klientom jak największe spektrum usług – mówi Adrian Zawadzki, dyrektor centrum handlowego. Nowa restauracja ten wyznacznik ma realizować.

China Town znajduje się na pierwszym piętrze galerii, obok kina Helios (vis-a-vis restauracji McDonald’s i Sioux, w niedalekim sąsiedztwie Coffeeheaven). Jest otwarta codziennie w godzinach od 9.00 do 21.00. W menu, składającym się z blisko 200 potraw, odnaleźć można smaki, które odwołującą się do azjatyckich tradycji i bazującą na oryginalnych produktach.

Co istotne, jest to pierwsza restauracja sieci China Town we Wrocławiu. Początki jej działalności przypadają na rok 1997. Sieć tworzona jest przez China Town Poland (Schwester Company Sp. z o. o.). Spółka prowadzi działalność biznesową, gastronomiczną, turystyczną oraz naukę języka chińskiego.

R E K L A M A

XII FORUM HANDLU DETALICZNEGO BESTSHOP 2011

14 kwietnia 2011, Hotel Hilton, Warszawa

Nasza konferencja to najważniejsze spotkanie profesjonalistów służące wymianie opinii i poglądów na temat rynku sieci handlu deatlicznego. Tematem kwietniowej konferencji będą procesy konsolidacyjne zachodzące na polskim rynku handlowym.

Zapraszamy do udziału !