Wystawa prezentowana w galerii przedstawia dorobek życia Leonarda da Vinci. Konstrukcje stworzono na podstawie oryginalnych szkiców. Wynalazki związane są z różnymi dziedzinami życia, począwszy od narzędzi i urządzeń codziennego użytku, przedmiotów związanych z medycyną, poprzez machiny wojenne, maszyny latające, po najbardziej znane dzieła sztuki. Dodatkową atrakcją wystawy jest możliwość poznania sposobu działania, a nawet samodzielnego wypróbowania niektórych wynalazków.

Wstęp jest bezpłatny. Ekspozycja będzie otwarta dla zwiedzających w godzinach działania centrum. W wybrane dni tygodnia po wystawie będzie oprowadzał przewodnik.

Galeria Wisła jest pierwszym nowoczesnym centrum handlowo-rozrywkowym regionu płockiego. W ciągu dwóch lat działalności ugruntowała sobie pozycję rynkową oraz zdobyła grono stałych klientów. Centrum posiada w swojej ofercie ponad 120 sklepów i punktów usługowych. Ofertę handlową uzupełniają punkty rozrywkowe i gastronomiczne: kino, kręgielnia, kawiarnie i restauracje.

R E K L A M A

XII FORUM HANDLU DETALICZNEGO BESTSHOP 2011

14 kwietnia 2011, Hotel Hilton, Warszawa

Nasza konferencja to najważniejsze spotkanie profesjonalistów służące wymianie opinii i poglądów na temat rynku sieci handlu deatlicznego. Tematem kwietniowej konferencji będą procesy konsolidacyjne zachodzące na polskim rynku handlowym.

Zapraszamy do udziału !