Do listy dotychczasowych najemców działających w Galerii Rumia zostaną dopisane dwie nowe marki. Dołączy multibrandowy butik Tuzzi, który sprzedaje odzież damską oraz dodatki marek takich jak Kapalua czy Zafiri. Salon powstanie na poziomie „0” – jego powierzchnia wyniesie 70 mkw.

Natomiast właściciel salonu Toy Store przymierza się do powiększenia swojego lokalu – jego powierzchnia wyniesie 89,33 mkw. (aktualnie zajmuje o 49 mkw.). W ofercie Toy Store znajduje się, szeroka gama zabawek i artykułów papierniczych.

Galeria Rumia to nowoczesny obiekt handlowy o powierzchni 39 tys. mkw. i 460 miejscach parkingowych. Docelowo w galerii znajdzie się ponad 90 sklepów na trzech poziomach handlowych. Głównymi najemcami są Delima, C&A, Reserved, Multikino, Cubus, Cropp Town, Pepco, Rossmann, CCC.

R E K L A M A

XII FORUM HANDLU DETALICZNEGO BESTSHOP 2011

14 kwietnia 2011, Hotel Hilton, Warszawa

Nasza konferencja to najważniejsze spotkanie profesjonalistów służące wymianie opinii i poglądów na temat rynku sieci handlu deatlicznego. Tematem kwietniowej konferencji będą procesy konsolidacyjne zachodzące na polskim rynku handlowym.

Zapraszamy do udziału !