Od 7 do 27 marca w galerii Poznań Plaza odbył się wiosenny konkurs, w którym zadaniem uczestników było zaprojektowanie i narysowanie wymarzonej sukni na przygotowanym szkicowniku. Osoba, której praca została uznana przez projektantów za najciekawszą, w najbliższą sobotę, o godz. 17.00 otrzyma suknię zaprojektowaną przez siebie, a uszytą w pracowni Marcina Paprockiego i Mariusza Brzozowskiego. Ponadto dla 30 wyróżnionych osób butiki i sklepy z Poznań Plaza przygotowały nagrody. Wszystkie docenione projekty zostaną wydrukowane w dużym formacie i zaprezentowane na terenie galerii w formie specjalnych ksiąg.

Marcin Paprocki i Mariusz Brzozowski to absolwenci Wydziału Tkaniny i Ubioru Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi. Od 2000 roku tworzą duet Paprocki&Brzozowski. Projektanci zadebiutowali pierwszą autorską kolekcją w Warszawie w 2003 roku, dzięki której zostali uznani Projektantami roku 2004 przez miesięcznik ELLE. Od tej pory projekty z metką Paprocki&Brzozowski kojarzone są z oryginalnymi pomysłami, zaskakują niebanalną konstrukcją, detalem i dobrymi tkaninami.

R E K L A M A

XII FORUM HANDLU DETALICZNEGO BESTSHOP 2011

14 kwietnia 2011, Hotel Hilton, Warszawa

Nasza konferencja to najważniejsze spotkanie profesjonalistów służące wymianie opinii i poglądów na temat rynku sieci handlu deatlicznego. Tematem kwietniowej konferencji będą procesy konsolidacyjne zachodzące na polskim rynku handlowym.

Zapraszamy do udziału !