Już oficjalnie wiadomo, że wśród najemców Turawa Park będzie obecny salon jubilerski Aweg, w ofercie którego klienci odnajdą złotą i srebrną biżuterię. Aweg jest wyłącznym dystrybutorem na Polskę włoskiej marki Padovani.

W opolskim centrum handlowym, którego oficjalne otwarcie zaplanowano na 14 kwietnia, pojawi się również marka Briliance. W jej sklepie będzie można zakupić biżuterię sztuczną, antyalergiczną, a także apaszki i ozdoby do włosów.

W nowej galerii salon otworzy również Eurocent. Firma będzie prowadzić sprzedaż artykułów dekoracyjnych do mieszkań, domów i ogrodów, upominków oraz kartek okolicznościowych pod szyldem M&M Decor.

Dodatkowo pod dachem Turawa Park działać ma kawiarnia CAFFEmania, dysponująca miejscem dla około 50 osób. W menu, poza kawą i innymi napojami, znajdą się ciasta, naleśniki i gofry.

R E K L A M A

XII FORUM HANDLU DETALICZNEGO BESTSHOP 2011

14 kwietnia 2011, Hotel Hilton, Warszawa

Nasza konferencja to najważniejsze spotkanie profesjonalistów służące wymianie opinii i poglądów na temat rynku sieci handlu deatlicznego. Tematem kwietniowej konferencji będą procesy konsolidacyjne zachodzące na polskim rynku handlowym.

Zapraszamy do udziału !