– Obecnie finalizujemy umowy z markami mającymi szansę budować pozytywną atmosferę Galerii Aura. Myślę, że dobór najemców będzie trafny i usatysfakcjonuje wszystkich decydujących się na zakupy u nas – mówi Anna Kusir z IVS Grupa.

Inwestor liczy na utrzymanie się wysokiego poziomu odwiedzalności galerii. Jak już informowaliśmy, liczba uczestników otwarcia sięgnęła 22,6 tys. osób. – Przypuszczaliśmy, że frekwencja będzie wysoka ze względu na program artystyczny oraz liczne oferty promocyjne skierowane do klientów w dniach 6-9 kwietnia i nie zawiedliśmy się – komentuje Kusior. – Pomimo nienajlepszej pogody, mieszkańcy Mielca i okolic chętnie odwiedzili nowo otwarty obiekt i zrobili zakupy w sklepach. A wyrazy swojego uznania i aprobaty dla Galerii Aura, ku naszej radości, zamieścili na wielu forach internetowych – zaznacza.

Mielecka galeria to obiekt o powierzchni całkowitej 2,9 tys. mkw. Powierzchnia najmu wynosi 2,4 tys. mkw. W obrębie centrum znajduje się parking na 50 miejsc.

R E K L A M A

XII FORUM HANDLU DETALICZNEGO BESTSHOP 2011

14 kwietnia 2011, Hotel Hilton, Warszawa

Nasza konferencja to najważniejsze spotkanie profesjonalistów służące wymianie opinii i poglądów na temat rynku sieci handlu deatlicznego. Tematem kwietniowej konferencji będą procesy konsolidacyjne zachodzące na polskim rynku handlowym.

Zapraszamy do udziału !