Firma, chcąc utrzymać dynamikę rozwoju, zapowiada kolejne otwarcia. Pierwsze zostało zaplanowane na maj. Nowy salon Coccodrillo powstanie w Galerii Leszno, obiekcie należącym do spółki Agromex Development (inauguracja ma nastąpić za kilka tygodni – 12 maja).

Spółka CDRL jest w trakcie negocjacji dotyczących następnych otwarć – na celowniku są najatrakcyjniejsze galerie handlowe w kraju. Firma nie zdradza jeszcze szczegółów, ani potencjalnych lokalizacji. Wiadomo, że do końca tego roku na krajowym rynku ma pojawić się 15 nowych salonów marki Coccodrillo. Będą one tworzone w nowej aranżacji, w której dominuje funkcjonalność, jednak wyraźnie połączona z przyjaznym, zwłaszcza dla dzieci, wystrojem. Pierwsze sklepy w odmienionej stylistyce powstały już w Tarnowie oraz Sieradzu.

Jak się dowiadujemy, spółka poszukuje aktualnie partnerów do współpracy opartej na zasadach franczyzy.

Marka Coccodrillo tworzy sieć ponad 150 sklepów działających w całej w Polsce Z powodzeniem funkcjonuje również w Rumunii oraz Czechach. W krajach tych dotychczas otwarto blisko 40 placówek handlowych. Na tym jednak nie koniec, w strategię rozwoju spółki CDRL wpisane jest poszerzanie działalności również na rynkach zagranicznych.