13 kwietnia swój salon otworzył Dom Mody Skórska. Firma wynajęła 135 mkw. w strefie Ocean. W najbliższą sobotę zacznie z kolei funkcjonować  sklep ze szkłem i porcelaną Witek’s. Na blisko 350 mkw. firma będzie sprzedawać m.in. zastawy stołowe i komplety kawowe. Również 16 kwietnia w food courcie galerii pojawi się restauracja ze zdrową żywnością – Green Way. W pierwszym kwartale 2011 roku centrum wzbogaciło się łącznie o szesnaście marek.

Port Łódź jest podmiejskim centrum handlowym w regionie łódzkim. Na jego terenie znajduje się sklep Ikea, Leroy Merlin, Saturn, delikatesy Piotr i Paweł oraz ponad 140 sklepów oferujących bogaty wybór odzieży damskiej, męskiej i dziecięcej oraz dodatków, mebli i akcesoriów wyposażenia wnętrz, elektroniki oraz artykułów dla dzieci. Wśród najemców Portu Łódź znajdują się także restauracje, kawiarnie i punktu usługowe. Sercem centrum jest Patio – strefa handlowo-rekreacyjna o powierzchni 7 tys. mkw., z zewnętrznym placem zabaw, sceną i fontanną. Na terenie centrum znajduje się sala zabaw Port Łódź Junior, gdzie można na czas zakupów bezpłatnie pozostawić dzieci. Do dyspozycji klientów Portu Łódź oddany został bezpłatny parking z 4,5 tys. miejsc.

Port Łódź to centrum handlowe przyjazne rodzinie. Na jego terenie znajduje się sala zabaw Port Łódź Junior, gdzie można na czas zakupów bezpłatnie pozostawić dzieci pod opieką wykwalifikowanej kadry. Z myślą o komforcie rodziców i zadowoleniu dzieci w Porcie Łódź przygotowano: wewnętrzny i zewnętrzny plac zabaw, pokoje dla rodziców z dzieckiem oraz udogodnienia w strefie restauracyjnej.