Nowy salon ma powierzchnię 58,5 mkw. i mieści się na pierwszym piętrze centrum. Sklep oferuje klientom złotą i srebrną biżuterię, brylanty, kamienie szlachetne oraz autorskie kolekcje, inspirowane najnowszymi trendami w modzie.

Jest to drugi salon W.Kruk w mieście. Pierwszy znajduje się w centrum handlowym Plaza Lublin. Lokal w Galerii Orkana to także 71. sklep marki w Polsce.

Wraz z rozwojem sieci swoich punktów handlowych marka W.Kruk zdecydowała się na zmiany w aranżacji sklepów. – Jest to związane z chęcią wyróżnienia swojej oferty na tle konkurencji oraz jeszcze lepszej prezentacji oferty salonów – powiedział Marcin Rydz, dyrektor inwestycyjny Vistula Group, właściciela marki W.Kruk. Na rynku funkcjonuje już osiem salonów według nowego projektu m.in.: centrum handlowe Stary Browar w Poznaniu, Galeria Renoma we Wrocławiu, sklep na Placu Trzech Krzyży w Warszawie, Galeria Copernicus w Toruniu, Galeria Mokotów. Każdy kolejny sklep będzie aranżowany zgodnie z nowym pomysłem.

W.Kruk to najstarsza firma jubilerska w Polsce. Sieć posiada obecnie ponad 70 salonów na terenie całego kraju. Oprócz biżuterii proponuje znane marki zegarków, takie jak Rolex, Omega, Longines, IWC, TAG Heuer, Gucci, Burberry i wiele innych. Firma należy do Grupy Vistula.