Łączna watrość zawartych transakcji to 352 mln zł

Jak grzyby po deszczu powstają nowe centra logistyczne, centra i galerie handlowe. Również poziom inwestycji mieszkaniowych po chwili zastoju wraca do stanu sprzed kryzysu. Pojawiają się nowi inwestorzy i deweloperzy ze świeżymi pomysłami, a przede wszystkim środkami finansowymi, które mogą być zainwestowane. Rozwojowi sprzyjają także banki, zmniejszające bariery dostępu do kredytów inwestycyjnych i budowlanych.

Tempo rozwoju rynku nieruchomości komercyjnych wymaga lokalnej platformy, na której swoje poglądy, oferty i doświadczenia mogą wymieniać wszystkie organizacje uczestniczące w tym rynku. Dotychczas takie platformy były organizowane za granicą, ale rynek polski, który wygląda naprawdę imponująco na tle europejskich, doszedł do pewnej masy krytycznej wymagającej własnego medium do wymiany ofert i wiedzy. Taką platformą może okazać się konferencja Shopping Center Forum & Trade Fair 2011.

REKLAMA
 
SHOPPING CENTER FORUM & TRADE FAIR 2011

8-9 września 2011, Hotel Hilton, Warszawa
 
Największe targi nieruchomości handlowych i inwestycji w Polsce. Pierwsza i jedyna tak duża impreza w kraju.

Dwudniowa konferencja będzie najważniejszym spotkaniem profesjonalistów, służącym wymianie opinii i poglądów na temat rynku centrów handlowych. Uczestnicy skupią się na zagadnieniach współpracy z samorządami, problemie finansowania inwestycji i zagadnieniach marketingu centrów handlowych.

 
 

W programie, oprócz części merytorycznej i targowej, przewidziano czas na nieoficjalne spotkania, networking i business mixery.

Zapraszamy do udziału !