Salon Roy Robson został otwarty w Galerii Nowy Świat na poziomie „O”. Sąsiaduje ze sklepami Tatuum i Gerry Weber.

– Roy Robson to kolejny debiut marki modowej w naszej galerii, gdzie klienci będą mogli zaopatrzyć się w elegancką odzież męską. Asortyment sklepu uzupełni ofertę obecnych w galerii salonów z tej kategorii: Puere i Gentleman – zaznacza Renata Potoczna, Manager Galerii Nowy Świat.

Roy Robson tworzy kolekcje dla aktywnych mężczyzn, którzy w ubraniach cenią sobie wygodę i komfort noszenia. Projekty zachowują przy tym elegancką linię.

Markę Roy Robson wykreowała niemiecka firma, która powstała w roku 1928 w Berlinie. Aktualnie brand ten znany jest na całym świecie. Na kolekcje składają się m.in. garnitury, marynarki, płaszcze, ale także odzież z dzianiny, a także propozycje weekendowe (Casual Wear). Firma wprowadziła na rynek również perfumy Roy Robson.

Teraz odzież z metką Roy Robson jest dostępna w Galerii Nowy Świat, gdzie łącznie działa około 100 sklepów, restauracji i punktów handlowych. Galeria należąca do firmy Womak dysponuje 22 tys. mkw. powierzchni najmu (powierzchnia całkowita obiektu wynosi blisko 31 tys. mkw.). Galeria Nowy Świat działa na rzeszowskim rynku od roku 2009.