Kwant, sklep ze sprzętem RTV, elektrycznym, elektronicznym i multimedialnym, został zagospodarowany na powierzchni 66 mkw. Natomiast Grycan Lody od pokoleń umieszczono w lokalu o powierzchni 78 mkw. Dostępne są tu lody w ponad trzydziestu smakach, desery na zimno, ale także ciasta i napoje.

Jak się okazuje na tym nie koniec nowości w ofercie tarnowskiej galerii Gemini Park, należącej do firmy Gemini Holdings. – Na początku maja zapraszamy do restauracji Sfinks. Prace związane z wykończeniem wnętrza tego lokalu są już na ukończeniu – mówi Krzysztof Brączek, zastępca dyrektora centrum handlowego. – Lokale gastronomiczne otwarte przez Grycana i Sfinksa to pierwsze placówki tych firm w Tarnowie i okolicach – dodaje. Brączek nie ukrywa zadowolenia z zainteresowania firm otwieraniem swoich sklepów w obiekcie. – Cieszy nas systematyczne wzmacnianie oferty naszego centrum. Stale poszerzane grono najemców pozwala zagwarantować konsumentom zakupy w sklepach niemalże każdej branży – mówi.

W Gemini Park Tarnów znajduje się blisko 100 sklepów oraz punktów gastronomicznych i usługowych. Za wynajem powierzchni handlowej odpowiada firma BOIG Property Consulting wspólnie ze spółką GREM Gemini Real Estate Management, która jest jednocześnie zarządcą centrum.