Najbardziej zaawansowane są prace przy rozbudowie słupskiego centrum handlowego Jantar. Po ich zakończeniu powierzchnia obiektu zwiększy się o ponad 23 tys. mkw. Nowa część zostanie oddana do użytku w kwietniu 2012 roku.

Francuski deweloper jest także w trakcie rozbudowy centrum handlowego Wzgórze w Gdyni. W 2009 roku Grupa Foncière Euris, właściciel Wzgórza w Gdyni, powierzyła spółce przeprowadzenie projektu odnowienia istniejącego obiektu oraz budowy nowej części centrum. Po zakończeniu prac centrum będzie miało 68 tys. mkw. powierzchni GLA. Aktualnie trwa komercjalizacja. Otwarcie obiektu jest planowane na 2013 rok.

Kolejny projekt spółki – CH Serenada w Krakowie jest obecnie także na etapie komercjalizacji. Planowana powierzchnia obiektu to 42 tys. mkw. W centrum, na trzech poziomach, pojawi się około 170 lokali handlowych. Zmotoryzowani klienci będą mogli skorzystać z parkingu na 1200 miejsc. Galeria zacznie funkcjonować w 2013 roku.

Firma złożyła także wniosek o pozwolenie na budowę dla centrum handlowego Aleja Słońca w Szczecinie. Obiekt będzie dysponować łącznie powierzchnią 38 tys. mkw., na której lokalizacje znajdzie około 150 nowych sklepów i punktów restauracyjno-usługowych. W sąsiedztwie obiektu powstanie parking dysponujący miejscem dla 1200 samochodów. Największym najemcą centrum będzie Mutikino, które otworzy kompleks z dziewięcioma salami.

14 kwietnia br. Mayland Real Estate i władze Rzeszowa podpisały umowę, która otwiera możliwości realizacji inwestycji Bella Dolina. Firma przygotowuje się do złożenia wniosku o pozwolenie na budowę. Galeria będzie miała powierzchnię 90 tys.mkw. GLA. Otwarcie centrum zaplanowano na 2013 rok.