Aktualnie Waimea Property Management jest w końcowej fazie negocjacji umów na usługi ochrony, sprzątania oraz obsługi technicznej Hali Kijowskiej. Finalizowane są również rozmowy z przyszłymi pracownikami administracji centrum. W pierwszym okresie działalności Centrum Dystrybucji Korczowa Dolina funkcję dyrektora będzie pełnił Jerzy Klimek, który kieruje firmą Weimea Property Management.

– Jesteśmy przekonani, że Waimea Property Management wywiąże się ze swoich zadań w sposób w pełni zadowalający przede wszystkim naszych najemców i nawiąże z nimi dobre biznesowe relacje, oparte zarówno na zawartych umowach, jak i na zasadach wzajemnej pomocy i życzliwości – powiedział Andrzej Rosiński, prezes zarządu inwestora Korczowa Dolina i dyrektor generalny inwestycji.

W kompleksie o łącznej powierzchni najmu 45 tys. mkw. powstaną trzy hale: Kijowska, Lwowska i Doniecka, z parkingiem na ponad 2,2 tys. miejsc dla samochodów osobowych, ciężarowych i autokarów.

Wśród najemców pojawią się krajowe i zagraniczne firmy z branży odzieżowej, spożywczej, drogeryjnej, RTV/AGD, budowlanej, meblowej, motoryzacyjnej oraz innych. W fazie finalizacji są negocjacje z kolejnymi najemcami oferującymi sprzedaż odzieży, galanterii i obuwia. Prowadzone są również zaawansowane rozmowy z operatorem spożywczym, zainteresowanym wynajęciem lokalu o powierzchni 500 mkw., w którym mieścić się będzie supermarket. W Centrum Dystrybucji Korczowa Dolina swoje salony otworzą także m.in. firmy: 777Shop, Qlu, Mares, lokal o powierzchni 850 mkw. zajmie sklep warzywno-owocowy.