Sklep Prince zostanie urządzony na 30,5 mkw. powierzchni. Salon prowadzony będzie przez FHU Profit S.C.  K. Czuderna i K. Kałuża. Firma powstała w 1994 roku i od początku podstawą jej działalności jest sprzedaż hurtowa zegarków m.in. marek:  Timex, Casio, Atlantic, Lorus, a także biżuterii srebrnej i złotej, zapalniczek, piór i długopisów. Powierzchnię dla Maximusa wynajęła agencja turystyczno-reklamowa „Wrzos” Andrzej Wrzosek.

Salon firmy Maximus będzie miał 19,5 mkw. Oferta sklepu to torby oraz akcesoria skórzane marek: Puccini, Wittchen, Krenig, Vitier, Patrjan.  Spółka działa na rynku od 8 lat. Posiada sieć stoisk w marketach Kaufland w Mysłowicach, Siemianowicach i Żorach. Przed podpisaniem umowy najmu na regularną powierzchnię handlową w firma prowadziła w sosnowieckim Fashion House stoisko.

– Duże zainteresowanie najemców wynika z osiągnięć naszego centrum outletowego. W marcu zanotowaliśmy wzrost odwiedzalności obiektu o blisko 11 proc. w porównaniu z analogicznym okresem 2010 r. Natomiast sprzedaż, liczona rok do roku, wzrosła w ubiegłym miesiącu o 13 proc. Takie wyniki pozwalają z optymizmem patrzeć na cały 2011 rok – powiedział Robert Gietko, Asset & Leasing Manager, Polonia Property Funds.