Najnowszy salon należący do Martes Sport Sp. z o.o. został otwarty w lokalu o powierzchni 525 mkw. Firma jest producentem oraz importerem odzieży, obuwia oraz akcesoriów sportowych różnych marek. Zaopatruje placówki sklepowe w całym kraju w wyroby takich firm jak np.: Arena, Colmar, Hi-Tec, Iguana, Magnum, Newland.

Spółka prowadzi również sprzedaż za pośrednictwem salonów własnych, które działają w całym kraju, w małych i średnich miastach. Ostatnie otwarcie miało miejsce w Zakopanem, na popularnych Krupówkach. Wolnostojący sklep działa od 3 lutego.

Punkty handlowe Martes Sport istnieją również  w miastach takich jak Rybnik, Lubin, Legnica, Piotrków Trybunalski, Włocławek, Zgorzelec czy Częstochowa. Pierwszy sklep został otwarty w sierpniu 2005 roku w Czeladzi. Od tego momentu firma rozpoczęła rozwój salonów firmowych. Ich powierzchnia wynosi zazwyczaj od 330 do 2200 mkw.

Tomasz Barchański z Martes Sport jeszcze w ubiegłym roku zapowiadał, że w 2011 powstanie 5-6 nowych sklepów. Już wówczas nadmieniał o podpisanych umowach m.in. z Galerią Plaza w Toruniu oraz Galerią Ostrovia w Ostrowcu Wielkopolskim. Sklepy mają ruszyć wraz z ukończeniem budowy projektów, co ma nastąpić jeszcze przed końcem roku.