W kraju działa obecnie 19 butików polskiej firmy Giacomo Conti. Najnowszy ma 80 mkw. powierzchni handlowej i znajduje się na parterze Galerii Wisła. W salonie sprzedawane są zetawienia klasycznych garniturów (w tym ślubnych, produkowanych z tkanin z dodatkiem jedwabiu), marynarek, koszul, skórzanego obuwia, krawatów oraz dodatków (np. spinek do mankietów). W ofercie pojawiają się również okrycia wierzchnie – płaszcze i kurtki flauszowe.

Ubrania Giacomo Conti szyte są z tkanin sprowadzanych z Włoch, a do ich produkcji firma chętnie wykorzystuje mieszanki wełny. Jest to propozycja skierowana do mężczyzn, którzy poszukują zarówno strojów eleganckich – do pracy, czy na wieczór, jak i odzieży weekendowej wykonanej z naturalnych tkanin.

Teraz oferta ta jest dostępna również w Galerii Wisła – centrum handlowo-rozrywkowym, które w ciągu dwóch lat działalności ugruntowało sobie pozycję rynkową. Galeria posiada ponad 120 sklepów i punktów usługowych, a także rozrywkowych i gastronomicznych (mieszczą się tu kino, kręgielnia, kawiarnie i restauracje). Projekt i funkcjonalność obiektu zostały docenione przez grono międzynarodowych ekspertów m.in. poprzez nominacje do nagród Shopping Center Forum Awards 2009 oraz EuropaProperty CEE Retail Real Estate Awards.