Przemysław Felicki na nowym stanowisku będzie zajmował się doradztwem ds. sprzedaży i zakupu nieruchomości handlowych, magazynowych i biurowych. Będzie również odpowiedzialny za umacnianie relacji z klientami oraz koordynację badań „due diligence”.

Nowy Associate Director jest Licencjonowanym Rzeczoznawcą Majątkowym oraz członkiem RICS (Royal Institution of Chartered Surveyors) z ponad 8-letnim doświadczeniem w zakresie doradztwa inwestycyjnego oraz wycen nieruchomości. Przemysław Felicki rozpoczął swoją karierę zawodową w firmie Ernst & Young w dziale doradztwa ds. nieruchomości. Zanim dołączył do CBRE, pracował w firmie Knight Frank jako Manager w dziale rynków kapitałowych, gdzie zajmował się doradztwem przy transakcjach zakupu i sprzedaży nieruchomości, badaniem rynku, wycenami oraz badaniami „due diligence”. Poprzednio, przez ponad 3 lata, kierował działem wycen w Knight Frank, będąc odpowiedzialnym za wyceny nieruchomości komercyjnych oraz projektów mieszkaniowych w Polsce i Niemczech.

Z kolei Michał Stanisławski w nowej roli będzie zaangażowany w doradztwo przy inwestycjach w nieruchomości komercyjne. Będzie również odpowiedzialny za badania rynku oraz analizy finansowe, zarządzanie transakcjami, zarówno od strony sprzedaży jak i zakupu oraz zdobywanie nowych klientów. Michał Stanisławski dołączył do CB Richard Ellis w 2008 roku. Poprzednio pracował w centralnym biurze Deutsche Bank w Krakowie.