Jarmarki Regionalne organizowane przez Galerię Wisła cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem klientów, przez co stały się już imprezą cykliczną. Tym razem dodatkowym bodźcem do zakupów są święta wielkanocne i okazja do zaskoczenia gości niecodziennymi specjałami. Stoiska będą czekały na klientów na parterze galerii w okolicach Wieży Zegarowej.

Galeria Wisła jest pierwszym nowoczesnym centrum handlowo-rozrywkowym regionu płockiego. W ciągu dwóch lat działalności ugruntowało swoją pozycję rynkową oraz zdobyło grono stałych klientów. Galeria posiada ponad 120 sklepów i punktów usługowych. Ofertę handlową uzupełniają w tym przypadku punkty rozrywkowe i gastronomiczne: kino, kręgielnia, kawiarnie i restauracje.

Projekt i funkcjonalność płockiego obiektu handlowego zostały docenione przez grono międzynarodowych ekspertów poprzez nominacje do nagród Shopping Center Forum Awards 2009 oraz EuropaProperty CEE Retail Real Estate Awards. Galeria Wisła otrzymała tytuł Najlepszego Centrum Handlowego w kategorii Duże Centrum Handlowe w konkursie Shopping Center Poland. Zdobyła również tytuł „Wydarzenie Roku 2008” w kategorii "Gospodarka" w Plebiscycie Tygodnika Płockiego "Z Tumskiego Wzgórza".