Marka Big Star powstała w 1972 roku w Szwajcarii. W latach siedemdziesiątych i osiemdziesiątych sukcesywnie umacniała swoją pozycję na rynku światowym a w Europie, zwłaszcza w Niemczech i Francji, znalazła się w czołówce marek odzieżowych. Obecnie dysponuje siecią ponad 200 sklepów w kraju i konsekwentnie rozwija sieć sprzedaży za granicą (min. Niemczech, Francji, na Słowacji, Ukrainie, Białorusi i w Rosji).

Arkady Wrocławskie to galeria handlowa o powierzchni ponad 30 tys. mkw. Na trzech kondygnacjach budynku swoje lokalizacje znalazło 110 sklepów, restauracji i punktów usługowych. Wśród nich jest market spożywczy Alma Delikatesy, sklep RTV Euro AGD, drogeria Rossmann, perfumeria Douglas, salony odzieżowe Marks&Spencer, H&M, New Yorker, Vistula, Ryłko, Bytom, sklepy obuwnicze CCC, Ryłko. W części rozrywki znajduje się Multikino, a także klub Fitness Academy. Natomiast w części gastronomicznej najemcami galerii są m.in. kawiarnia Coffee Heaven, cukiernia Blikle, lodziarnia Barton, restauracja Małe Chiny, Sphinx.

Rok 2010 można uznać za bardzo udany dla CH Arkady Wrocławskie. Centrum odwiedziło więcej osób niż w poprzednich latach – ponad 7 milionów. Większa liczba klientów przełożyła się dodatnio na obroty najemców, które wzrosły o 3,90 proc. W ubiegłym roku w Arkadach Wrocławskich pojawiły się nowe atrakcyjne marki, dla przykładu: Stradivarius, Pompo, Reporter Young, Vabbi, Trollbeads i Paradis.