Firma oferuje zintegrowane rozwiązania w zakresie systemów wsparcia m.in. dla menedżerów centrów handlowych.

– Już po raz kolejny zdecydowaliśmy się na obecność w charakterze wystawcy na konferencji organizowanej przez Brog Media Biznesu. O tym, że należy tam być, przekonaliśmy się podczas Shopping Center Forum w lutym tego roku. Niewątpliwie jest to jedno z ważniejszych wydarzeń w branży odbywających się w Polsce, a uczestniczenie w nim przynosi wymierne korzyści. Ponadto jesteśmy ciekawi nowej formuły wydarzenia – powiedziała Karolina Steckiewicz, przedstawiciel Reveal Systems.

Spółka proponuje klientom technologie zarządzania wydajnością. Wśród nich: system liczenia klientów – Fast Track, system parkingowy Auto-Track, Cash-Track – moduł zbierający dane dotyczące transakcji oraz Staff-Track – narzędzie kontrolujące czas pracy, system zarządzający kolejkami Queue-Track oraz system raportujący Asset-Track.

Na polskim rynku firma pojawiła się w 2003 roku. Do tej pory swoje rozwiązania wprowadziła m.in. w Złotych Tarasach, Galerii Mokotów, Starym Browarze, Bonarka City Centre, Silesia City Centre, centrach M1, europejskich centrach Fashion House i w wielu innych. Najnowsza instalacja systemu zliczającego klientów Fast-Track odbyła się w nowo otwartym centrum handlowym Turawa Park w Opolu. Dzięki temu rozwiązaniu pracownicy otrzymują informację o liczbie klientów odwiedzających galerię. Narzędzie wskazuje także, które obszary są chętniej odwiedzane, a które wymagają większej uwagi ze strony zarządcy.

Targi i konferencja nieruchomości handlowych i inwestycji Shopping Center Forum & Trade Fair odbędą się w dniach 8-9 września 2011 roku. Wśród wystawców imprezy pojawią się firmy oferujące usługi dla centrów handlowych, w tym: systemy wspomagające zarządzanie, usługi ochroniarskie, rozwiązania IT, zabezpieczenia oraz facility management.