Do udziału w konkursie zgłoszono 45 prac. Zakwalifikowało się 41 z nich. Od 21 kwietnia do 22 maja prace konkursowe będzie można podziwiać na wystawie zorganizowanej przez Galerię Wisła. Ekspozycja znajdować się będzie w przestronnym pomieszczeniu na parterze galerii (w okolicach wejścia głównego).

Projekt kulturalno-społeczny Płockiej Galerii Sztuki „Dostrzeżeni” promuje młodych, zdolnych artystów z Płocka. Główna idea konkursu to szukanie ludzi twórczych, z pasją. Partnerem projektu jest Galeria Wisła.

Galeria Wisła jest pierwszym nowoczesnym centrum handlowo rozrywkowym regionu płockiego. W ciągu 2,5 roku działalności centrum ugruntowało sobie pozycję rynkową, oraz zdobyło grono stałych klientów. Galeria posiada w swojej ofercie ponad 120 sklepów i punktów usługowych. Ofertę handlową uzupełniają w tym przypadku punkty rozrywkowe i gastronomiczne: kino, kręgielnia, kawiarnie i restauracje. Projekt i funkcjonalność obiektu zostały docenione przez grono międzynarodowych ekspertów poprzez nominacje do nagród Shopping Center Forum Awards 2009 oraz EuropaProperty CEE Retail Real Estate Awards. Galeria Wisła otrzymała tytuł Najlepszego Centrum Handlowego w kategorii Duże Centrum Handlowe w konkursie Shopping Center Poland. Zdobyła również tytuł „Wydarzenie Roku 2008” w kategorii "Gospodarka" w Plebiscycie Tygodnika Płockiego "Z Tumskiego Wzgórza".