Wojas specjalizuje się w produkcji i sprzedaży eleganckiego skórzanego obuwia damskiego i męskiego, modeli młodzieżowych oraz obuwia trekkingowego. Ofertę firmy uzupełnia drobna galanteria skórzana – torebki, portfele i paski. Spółka została założona w 1990 roku i działa pod marką Wojas od 1996 roku. Obecnie produkty Wojas można kupić w ponad 120 salonach na terenie całej Polski. Ponad 20proc. produkcji jest kierowanej na eksport m.in. do USA, Irlandii, Niemczech, Francji, Węgier i Rosji.

Europa Centralna jest największym projektem firmy Helical Poland, łączącym ideę galerii i parku handlowego. Pierwszy etap inwestycji to 67 tys. mkw. powierzchni handlowej netto. Do najemców kompleksu należą m.in.: Tesco Extra, Castorama, Media Expert, RTVEuroAGD, Rossmann, Kakadu, Super-Pharm, Kappahl, Kakadu.

Generalny wykonawca projektu zostanie wkrótce wybrany. Otwarcie centrum Europa Centralna planowane jest na 2012 rok.

Za wynajem powierzchni odpowiedzialny jest zespół Helical we współpracy z firmą King Sturge i Colliers International.

Helical Poland specjalizuje się w budowie parków handlowych i centrów handlowych. W najbliższych latach zamierza oddać do użytku ponad 110 tys. mkw. w kolejnych projektach zlokalizowanych na południu Polski. Firma poszukuje możliwości inwestycyjnych w największych polskich aglomeracjach. W strefie jej zainteresowań mieszczą się istniejące obiekty, tereny przeznaczone pod zabudowę wielkopowierzchniową oraz projekty typu joint-venture.