Galeria Goplana w Lesznie

– Jesteśmy zadowoleni z tempa wynajmu obiektu. Nasz dział najmu pracuje intensywnie nad tym, aby pozyskiwać czołowych najemców na rynku a w przyszłości odczuć zadowolenie klientów z różnorodności oferty centrum. Mamy nadzieję, że wkrótce poinformujemy o następnych umowach najmu – mówi Radosław Gadomski, Retail Director BOIG Property Consulting.

Salon Empik, który wynajął niemal 250 mkw. powierzchni w galerii. Będzie to pierwszy sklep tej firmy w Sieradzu. Sieć Empik oferuje prasę, książki, muzykę, filmy, multimedia oraz artykuły art&pap. Obecnie pod szyldem marki działa około 160 nowoczesnych salonów zlokalizowanych na terenie całej Polski.

 Z kolei na 380 mkw. powierzchni zostanie uruchomiony supermarket drogeryjny Rossmann. Obecnie w Polsce sieć liczy ponad 520 sklepów we wszystkich większych miastach w Polsce. Firma funkcjonuje w Niemczech, Polsce, Czechach, Turcji, Albanii i na Węgrzech.

Galeria Dekada w Sieradzu będzie nowoczesnym, regionalnym centrum handlowo-usługowym zlokalizowanym w centrum miasta, przy ul. Sarańskiej. Obiekt liczy ponad 20 tys. mkw. powierzchni całkowitej, w tym około 10 tys. mkw. przeznaczonych jest pod wynajem. W parterowej galerii znajdzie się hipermarket Tesco i ponad 40 sklepów, lokali gastronomicznych i punktów usługowych. Parking pomieści 330 aut.

Do grona najemców galerii należą m.in.: Tesco (będzie to największy sklep spożywczy w regionie), oraz Media Expert (największy sklep ze sprzętem RTV i AGD w regionie), Empik, Rossmann, CCC, Apart, Play, Pralnia.