Fabryka mebli Meblodex specjalizuje się w produkcji różnorodnych mebli tapicerowanych oraz zestawów kuchennych na indywidualne zamówienia.

Dekorada to specjalnie zaprojektowana, wyróżniona funkcjonalnie i architektonicznie przestrzeń handlowa dedykowana jednej branży. W nowej Galerii Echo w Kielcach, na 5 tys. mkw. znajdzie się kilkudziesięciu najemców oferujących produkty i usługi związane z wyposażaniem i dekorowaniem wnętrz.

Galeria Echo w Kielcach to największy obiekt handlowo-rozrywkowy w regionie świętokrzyskim.
W nowym centrum znajdzie się blisko 300 sklepów i punktów usługowych. Na poziomach -1, 0 i +1 przewidziana została bogata oferta handlowa i usługowa wraz z licznymi restauracjami, kawiarniami i fast-food. Ostatnią kondygnację przeznaczono na funkcje rozrywkowe i rekreacyjne. Klienci będą mieli do dyspozycji 12-torową kręgielnię, siłownię, fitness, a dla dzieci przewidziana jest bawialnia o powierzchni około 300 mkw.

Powierzchnia całkowita Galerii Echo to 159 tys. mkw., z czego powierzchnia przeznaczona na wynajem wyniesie około 70 tys. mkw. Klienci będą mogli korzystać z około 2,3 tys. miejsc parkingowych. Nowa Galeria Echo zostanie otwarta w sierpniu 2011 roku.